Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Kretingos sporto mokyklos krepšininkai, treniruojami Arimanto Mikaločiaus, laimėjo pirmąjį savo turnyrą.

Kretingos sporto mokyklos trenerio Arimanto Mikaločiaus iniciatyva į savo pirmąjį turnyrą „Mažasis krepšinis 2019” susirinko jauniausi – gimę 2011 m. – šios ugdymo įstaigos krepšininkai.

Be kretingiškių, turnyre dalyvavo Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklos, Šilutės sporto mokyklos ir Tauragės krepšinio mokyklos-„Žaibo” komandos.

Pusfinalyje „Kretingos SM” 56:17 nugalėjo „Tauragės KM-„Žaibo” krepšininkus. Daugiausiai taškų per šias rungtynes pelnė: Emilis Einikis – 20, Karolis Jedenkus – 10, Dovydas Latvis – 8, Bernardas Bružas, Žymantas Paulauskas ir Danas Kvietkauskas – po 6.

Finalinį susitikimą prieš „V. Knašiaus KM“ kretingiškiai laimėjo 22:15, ir daugiausia taškų savo komandai pelnė Emilis Einikis – 8, Žymantas Paulauskas ir Dovydas Latvis – po 5, Bernardas Bružas ir Danas Kvietkauskas – po 2.

Turnyro šeimininkė „Kretingos SM“ komanda užėmė I v., antri buvo klaipėdiečiai „V. Knašiaus KM“ auklėtiniai, III v. laimėtoja tapo „Šilutės SM“, IV v. užėmė „Tauragės KM-„Žaibas“.

Buvo surengtas ir metimo į krepšį konkursas, kurį laimėjo kretingiškis Dovydas Latvis, II v. užėmė jo komandos draugas Žymantas Paulauskas. Kamuolio varymo konkurse iš kretingiškių II v. užėmė Emilis Einikis.

Trenerio A. Mikaločiaus komentaras: „Tai – pirmasis jaunųjų krepšininkų turnyras. Vaikinai yra pirmokai, treniruotis pradėję tik praėjusį rugsėjį ir iki šiol turėję tik keletą draugiškų rungtynių. Nežinojome, kokio lygio bus varžovai, nenumanėme, kokiu lygiu žaidžiame mes patys. Turnyras suteikė daug emocijų, berniukai labai jaudinosi, bet abejas rungtynes laimėjome, ir tai – džiugu. Vasarą kurį laiką ilsėsimės, šiek tiek dirbsime, ir kitais metais dalyvausime dar daugiau rungtynių ir turnyrų.“

Jis priminė, kad Kretingos sporto mokykla laukia berniukų, gimusių 2011 m. ir norinčių lankyti krepšinio treniruotes.