Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šią savaitę, trečiadienį, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“, treniruojama Valdo Trakio, namų aikštėje Kretingos miesto stadione sužaidė keturioliktą I turo susitikimą su Kauno „Hegelmann Litauen“ komanda. Rungtynės baigėsi lygiosiomis be įvarčių – 0:0.

Rungtynės prasidėjo aukšta sparta, per pirmąsias 15 minučių Kauno „Hegelamann Litauen“ komandos gynėjus aštriais reidais terorizavo „Minijos“ krašto puolėjas Jusufas Traore, bet, jam patyrus traumą, per likusį I kėlinio laiką aštresnių momentų sukurta nebuvo ir komandos į rūbinę išėjo esant rezultatui 0:0. Be to, kėlinio pabaigoje dėl patirtos traumos Jusufas buvo priverstas palikti aikštę.

Antrą kėlinį žaidimas daugiausiai vyko aikštės viduryje ir komandoms baigiamojoje atakos stadijoje trūkdavo tikslumo smūgiuojant arba perduodant kamuolį. Pavojingiausius savo momentus sukūrė baigiantis rungtynėms: apie 80 min. po standartinės situacijos Pauliaus Juškos smūgiuotas kamuolys praskriejo virš varžovų vartų, o varžovai į tai atsakė pavojinga kontrataka prieš nuaidint finalinei susitikimo minutei.

Kretingos „Minija“: vartininkas Ernestas Grudys, Paulius Juška, Ainis Vilavičius, Karolis Inta, Edgaras Drąsutis, Antonas Solovjovas, Jusufas Traore, Donatas Navikas, Rubenas Adonis Jebga (Ruben Adonis Yebga), Edvinas Andrijauskas, kapitonas Donatas Surblys. Po keitimo: Asilbekas Seitkalijevas, Jaja Barry, Mindaugas Grušauskas.

Po šių lygiųjų Kretingos „Minija“, iškovojusi 3 pergales, 3 rungtynes sužaidusi lygiosiomis, patyrusi 8 pralaimėjimus, į varžovų vartus pasiuntusi 16 įvarčių, į savuosius praleidusi 32 įvarčius, su 12 taškų užima XIV turnyrinės lentelės poziciją.