Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ rungtynėse Kėdainiuose 0:4 pralaimėjo vietos „Nevėžiui“.

Anot Kretingos „Minijos“ komandos administratoriaus Martyno Vilucko, rungtynes Kėdainiuose, pliaupiant lietui, aktyviau pradėjo pavėjui I kėlinį rungtyniavęs „Nevėžis“.

„Tačiau įsimintinų momentų per pirmąsias minutes jiems sukurti nepavyko. Visą pirmą kėlinį žaidimas vyko apylygiai, ir kova daugiausiai vyko aikštės viduryje. Kai atrodė, kad pirmoji rungtynių dalis ir užsibaigs be įvarčių, suklydome įvesdami kamuolį iš užribio, nespėjome persigrupuoti gynyboje ir 45-ą minutę smūgiu iš už baudos aikštelės kėdainiečius į priekį išvedė Evaldas Kugys“, – komentavo M. Viluckas.

Antro kėlinio pradžia, kaip ir pirmo, vėl vyko apylygiai, tačiau 56-ą minutę griūdamas kamuolį į minijiečių vartus nukreipė Aretas Gėgžna. Praleistu įvarčiu „Minijos“ bėdos nesibaigė: dėl traumos rungtynių nebegalėjo tęsti vienas kertinių gynėjų Deividas Šiuša. Atlikus priverstinį keitimą žaidimas visiškai išsiderino, ir patyrę „Nevėžio“ futbolininkai tuo puikiai pasinaudojo: 87-ą ir 93-ą minutėmis dar dviem įvarčiais į minijiečių vartus pasižymėjo Evaldas Kugys.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Ainis Vilavičius, Tomas Gvazdinskas, Antonas Solovjovas, Sibusiso Magwaza, kapitonas Gvidas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Dominykas Jakočiūnas, Gabrielius Bezerra. Po keitimo: Laurynas Bauža, Lukas Jakumas, Aidas Pipiras, Ernestas Andriušis.

Po šio pralaimėjimo, sužaidusi 5 rungtynes, Kretingos „Minija“ tarp 14 komandų užima XII lentelės poziciją.