Pergalę šventė “Vudva-Žemaičiai”

• Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2006-05-12
Pirmą vietą laimėjusi “Vudva-Žemaičiai” (tamsūs marškinėliai) ir antrą vietą užėmusi “Dalekso” komanda su komandų vadovais ir turnyro organizatoriais.

“HBH-Juozo alaus” daryklos krepšinio aikštėje komandos – VI-ojo “HBH-Juozo alaus” krepšinio turnyro finalininkės – sužaidė susitikimus dėl turnyro medalių.

Dėl III vietos kovėsi “HBH” ir “Roma”. Po trijų pratęsimų – 62:62; 69:69; 78:78 – 93:82 laimėjo “HBH” krepšininkai, tarp kurių rezultatyviausiai žaidė Vytautas Buzas (28), Žilvinas Jašinskas (24), Rokas Bloškys (20). “Romai” daugiausia taškų pelnė Nerijus Strazdauskas (27), Vytautas Šližius (20), Dainius Turskis (16).

Finale dėl I vietos susitiko “Daleksas” ir “Vudva-Žemaičiai”. Rezultatu 56:45 pergalę šventė “Vudva-Žemaičiai”, tarp kurių rezultatyviausiai žaidė Edvinas Patamsis (12), Tomas Grikpėdis (11), Kęstas Monkus ir Artūras Girdenis (po 10). “Daleksui” daugiausia taškų pelnė Simas Kareckas (17), Paulius Baltmiškis (10), Aleksandras Daraškvičius ir Karolis Vaišvila (po 5).

Vyko ir baudų metimo konkursas. Jį laimėjo Nerijus Strazdauskas (“Roma”). Tritaškių metimo varžybas laimėjo Marius Navickas (“HBH”).

Baudų metimo varžybas tarp sirgalių laimėjo Tomas Pušinaitis iš Kauno.

Turnyro organizatorius Jonas Benetis pasidžiaugė, kad mūsų rajone yra tokių sporto entuziastų, kaip Aleksandras Daraškevičius, Edmundas Valantiejus, Romas Valinskis, Evaldas Petrauskas. Būtent jų rūpesčiu suburtos komandos dalyvavo “HBH-Juozo alaus” krepšinio turnyre, kurį alaus daryklos savininkai Rada ir Juozas Matulevičiai šiemet paskyrė Saulės mūšio 770-sioms metinėms ir Motinos dienai paminėti.

Tradiciškai krepšininkai po turnyro pasivaišino “Rados virtuvės” patiekalais, “Juozo alumi”, pasikaitino pirtyje.