Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Praėjusį šeštadienį Kretingos „Minija“ namų aikštėje sužaidė Lietuvos futbolo federacijos I lygos 18-o turo susitikimą su Vilniaus „Žalgirio B“ komanda, kurią, stebint 250 žiūrovų, nugalėjo 4:0.

Kretingiškiai nuo pat susitikimo pradžios apgulė svečių iš sostinės vartus. Jau 6-ą rungtynių min. po Donato Naviko reido iš krašto Kretingos „Minija“ išsiveržė į priekį, 9-ą min. buvo sukurta dar viena proga pelnyti įvartį, bet Antonas Solovjovas vietoj smūgio pasirinko perdavimą ir jis buvo netikslus. Antrą rungtynių įvartį „Minija“ pelnė 19-ą min., ir jo autorius – Ernestas Andriušis. Po minutės „Minija“ turėjo dar vieną progą pasižymėti, bet Gvido Juškos atliktą baudos smūgį iš už baudos aikštelės prieigų sugebėjo atremti varžovų vartininkas. 27-ą min. po „Minijos“ atlikto kampinio varžovų baudos aikštelėje kilo sumaištis, bet šioje situacijoje varžovams pavyko išvengti įvarčio. Savo trečią įvartį Kretingos „Minija“ pelnė 29 min., kai Ainis Vilavičius permetė kamuolį per varžovų vartininką. 35 min. savo vienintelę realią progą turėjo Vilniaus „Žalgirio B“ komanda, bet mūsų komandą išgelbėjo vartininkas Ernestas Grudys. Vos po minutės kretingiškiai turėjo galimybę pelnyti ir ketvirtąjį rungtynių įvartį, bet D. Naviko smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų skersinį. Pirmasis kėlinys tuo ir baigėsi, kad „Minijos“ komanda po jo turėjo įtikinamą žaidybinę persvarą ir rezultatą 3:0.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui svečiai iš sostinės turėjo dar vieną progą pasižymėti, bet toje situacijoje kretingiškius dar kartą išgelbėjo vartininkas E. Grudys. 49-ą min. D. Navikas, sulaukęs puikaus perdavimo, turėjo galimybę pelnyti antrąjį savo įvartį, bet kamuolys praskriejo šalia varžovų vartų. 67 min. Kretingos „Minija“ dar kartą nubaudė varžovus įvarčiu, o jo autoriumi tapo dublį pelnęs E. Andriušis. 69 min. sumaištis kilo jau prie „Minijos“ vartų, bet varžovai neišnaudojo dviejų puikių progų, o tose situacijose Kretingos komandą dar kartą išgelbėjo vartininkas E. Grudys. Per likusį laiką „Minijai“ keičiant žaidėjus komandoje spėjo debiutuoti ir 16 m. saugas Aidas Pipiras. Pasiekusi svarią pergalę, Kretingos „Minija“ iškovojo tris taip reikalingus taškus ir su 17 taškų užima XI turnyrinės lentelės poziciją.

„Minija“: Ernestas Grudys (vartininkas), Ainis Vilavičius, Gvidas Juška, Gustas Gumbaravičius, Ernestas Andriušis, Antonas Solovjovas, Donatas Navikas, Adonis Rubenas Jegba, Edvinas Andrijauskas, Aurimas Skurdelis ir Donatas Surblys (kapitonas). Po keitimo: Valdas Jašmontas, Vakaris Jeruševičius, Aidas Pipiras ir Gražvydas Steckys.