Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

„Topo“ taurės varžybų nugalėtojai ir prizininkai po apdovanojimų.

Baigiantis liepai Prystovų sodyboje Kretingos rajone įvyko Lietuvos smiginio reitingo varžybos „Topo“ taurei laimėti. Šios taurės varžybos vyko jau antrą kartą.

Jose, be lietuvaičių smiginio mėgėjų, dalyvavo svečiai iš Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Olandijos, iš viso 72 vyrai ir 11 moterų. Porų varžybose dalyvavo 21 pora. Jos galėjo būti ir mišrios, o dvi poros buvo sudarytos iš moterų, kurios metė iššūkį vyrams. Pirmoji vieta atiteko Baltarusijos porai Dimitrijui Lušankovui (Dmitrey Lushankov)–Andrejui Pontus (Andrej Pontus), kurie po atkaklios kovos nugalėjo Latvijos žaidėjų Aigarso Strėlio (Aigars Strėlis)–Kristupo Mickaus (Kristups Mickus) porą. Trečiosios vietos atiteko turnyro šeimininkų Kretingos „Topo“ klubo narių poroms: Artūrui Galdikui–Pauliui Mikaločiui ir Arūnui Malakauskui–Antanui Galdikui. Nemažai šio klubo narių užėmė penktąsias vietas: Sandra Rimkevičiūtė–Jūratė Domarkienė, Arūnas Bučys–Andrius Auželis, Sigitas Kvajauskas–Jonas Domarkas.

Kretingos smiginio klubo vadovas „Topas“ Romualdas Jablonskis pasidžiaugė, kad individualioje rungtyje dalyvavo net 19 jo vadovaujamo klubo vyrų ir kad dvi Kretingos smiginio entuziastų iniciatyvos „Smiginis merginoms“ moterys – Jūratė Domarkienė ir Jolita Drąsutienė – sudalyvavo pirmosiose varžybose. Nors prizinių vietų joms pasiekti nepavyko, tačiau kovos buvo atkaklios, azartiškos.

Vyrų rungtyje geriausius rezultatus pademonstravo Sigitas Kvajauskas (V v.), Andrius Auželis, Jonas Domarkas, Mindaugas Viskontas, Artūras Galdikas – visi jie užėmė XVII v.

„Topo“ taurės nugalėtojais tapo latvis Madars Razma ir Algina Juknaitė. Antrosios vietos atiteko baltarusiui Andrejui Pontui ir Arūnei Kvedarienei. Trečiosios vietos atiteko Mindaugui Barauskui, Arūnui Čipliui, Sandrai Rimkevičiūtei, Astai Juknienei. Jaunimo rungtyje nugalėtoju tapo Markus Jansonas (Markuss Jansons), II v. užėmė Andrius Pikiotas, III v. – „Topo“ smiginio klubo nariai Jokūbas Domarkas ir Neidas Vazbys.

„“Topo“ taurės varžybos – tai įpusėjęs sezonas, o artimiausios varžybos įvyks rugsėjo 14 d. Elektrėnuose, kur rengiamos „Elektrėnų taurės“ rungtynės – jos dalyvaus ir gausios kretingiškių gretos“, – tvirtino R. Jablonskis.