Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Salantų miesto ir Imbarės seniūnijų bendruomenių šaškių turnyro dalyviai, nugalėtojai, prizininkai

Sporto klubo „Salantiškiai“ pirmininkė Sonata Valinskienė informavo, kad buvo surengtas Salantų ir Imbarės bendruomenių šaškių turnyras.

„Kadangi praėjusiais metais nugalėjo salantiškiai, turnyras ir įvyko Salantų kultūros centre“, – paaiškino S. Valinskienė, pasidžiaugusi, kad šiemet turnyro organizatoriai sulaukė net šešių bendruomenių komandų, kurių kiekvieną sudarė 3 suaugusieji ir vaikas iki 14 metų.

Pirmoji vieta ir pereinamoji taurė vėl atiteko Salantų bendruomenės atstovams: Stasiui Kubiliui, Antanui Rozgui, Zigmui Juroniui ir jauniausiai žaidėjai Lukrecijai Rozgutei – jai, kaip ir kitiems jauniausiems dalyviams buvo įteikti diplomai, o Salantų bendruomenė vėl iškovojo teisę ir kitąmet rengti bendruomenių šaškių turnyrą savame mieste.

Antrą vietą užėmė Erlėnų bendruomenės komanda, kuriai atstovavo Valentinas Mikutavičius, Genovaitė Janušė, Algimantas Černiauskis ir jauniausia šaškininkė Ema Jonušaitė.

Trečią vietą pelnė Imbarės bendruomenės komanda, kurią sudarė Aurimas Dobrovolskis, Almantas Rimkus, Paulius Dobrovolskis ir jauniausias žaidėjas Mantas Dobrovolskis.