Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Elijai Litvinaitei vienintelei tarp kretingiškių sunkiaatlečių pavyko užkopti ant aukščiausios apdovanojimų pakylos.

Kretingos sporto mokyklos sunkiaatlečiai po apdovanojimų tarptautiniame turnyre Telšiuose.

Telšiuose įvyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Žemaitijos taurė“, kuriame startavo ir Kretingos sporto mokyklai atstovavę sunkiaatlečiai, treniruojami Arvydo Bušecko. Iš šešių sportininkų tik Elijai Litvinaitei patyko užlipti ant aukščiausios apdovanojimų pakylos.

Pirmą vietą Elija iškovojo varžydamasi 64 kg svorio kategorijoje, jos komandos draugė Sintija Bujanauskaitė 45 kg svorio kategorijoje užėmė II v. Tokią pat poziciją užėmė ir 73 kg svorio kategorijoje kovojęs Pijus Banys.

Dar trys Kretingos sportininkai užėmė III v.: 67 kg svorio kategorijoje – Lukas Puškorius, 89 kg svorio kategorijoje – Ugnius Untulis ir svorio kategorijoje per 96 kg – Gvidas Jucys.

Be Lietuvos, turnyre dar varžėsi Latvijos ir Estijos sunkiaatlečiai, tad varžovai buvę stiprūs, mūsiškiams sportininkams lengva nebuvo. Iš viso dėl stipriausiųjų vardų kovojo per 70 įvairaus amžiaus ir skirtingų svorio kategorijų sportininkai.

„Mūsų užimtos vietos – juk visi šeši sportininkai tapo prizininkais – yra geras rezultatas, aš tikrai vertinu auklėtinių pasiekimus, matau, kad jie parodė ne blogesnius rezultatus negu iki šiol. Bet tuo pačiu tai – perspėjimas, kad reikia pasitempti, kad trūksta intensyvesnių ir nuoseklesnių treniruočių, ką tikrai galima pasiekti, ištaisyti“, – treneris A. Bušeckas paaiškino, kad šis tarptautinis turnyras – tai ir atranka į Lietuvos sunkiaatlečių iki 17 metų rinktinę, antra – pasirengimo etapas skirtingų amžiaus grupių Lietuvos čempionatui.