Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Sausio 26 d. „7bet-NKL“ žaidžiantys Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai namuose 84:83 (24:16; 23:28; 19:19; 18:20) nugalėjo Šilutės „Šilutę“ (7 pergalės, 23 pralaimėjimai). Pirmą kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie įgijo 8 taškų persvarą – 24:16, II kėlinį varžovai atsakė geresniu žaidimu, bet į pertrauką komandos išėjo kretingiškiams pirmaujant 47:44. Trečias kėlinys baigėsi lygiu rezultatu, ir kas bus nugalėtojas, sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis: prasidėjus paskutinei minutei priekyje buvo „Kretingos“ komanda 82:81, bet varžovų gynėjas Laurynas Balkūnas stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė abu kartus, išvesdamas savo komandą į priekį – 83:82. Kretingiškiai po minutės pertraukėlės, likus 24 sekundėms, sukūrė metimą Mantui Ruikiui iš toli, kamuolys į krepšį neįkrito, bet Justas Žiubrys atkovojo kamuolį puolime ir suteikė dar vieną šansą savo komandai, o Mindaugas Stašys pataikė sudėtingą dvitaškį ir grąžino savo komandai minimalią persvarą – 84:83. Varžovai surengė savo pasitarimą, bet ataka buvo nesėkminga, ir kretingiškiai triumfavo.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (6/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai) – 22, Edgaras Danys (5/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai) – 18, Mantas Ruikis (3/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 14, Roberts Dembskis (7/9 baudos) – 11, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių, 16 naud. balų) ir Justas Žiubrys – po 6, Nojus Pabrieža – 4, Modestas Jurkaitis – 3, Edvinas Alunderis.

Sausio 27 d. kretingiškiai sostinėje 79:66 (22:20; 26:20; 12:16; 19:10) nugalėjo Vilniaus „Rytą-II“(8 pergalės, 22 pralaimėjimai). Kretingiškiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 48:40, tačiau po pertraukos šeimininkams pavyko persverti rezultatą (29 min. 54:53). Paskutinį kėlinį kretingiškiai sustabdė varžovų puolimą, leido pelnyti tik 10 taškų ir iškovojo antrą pergalę paeiliui.

Kretingos „Kretinga“: Mindaugas Stašys (7/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 30 naud. balų) – 23, Mantas Ruikis (4/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) – 16, Rytis Zabita (5/6 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – 10, Modestas Jurkaitis – 8, Edgaras Danys (3 per. kamuoliai) ir Nojus Pabrieža (5 atk. kamuoliai, 3 blokai) – po 7, Roberts Dembskis – 4, Edvinas Alunderis ir Ernestas Bružas – po 2, Justas Žiubrys.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 1 d. išvykoje su Joniškio „Delikatesu“ (14 pergalių, 15 pralaimėjimų), o vasario 3 d. 16 val. namuose priims Ukmergės „Steką“ (15 pergalių, 14 pralaimėjimų).