Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Iš rungtynių protokolų

• Sportas
  • 2024-02-02

Rajono moksleivių tinklinio pirmenybėse. Sužaisti susitikimai: jaunių vaikinų grupėje – „EGPMC Kretingos filialas“ – „Darbėnų gimnazija-I“ – 1:3 (25:21; 18:25; 10:25; 24:26); „Pranciškonų gimnazija“ – „Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija“ – 2:3 (26:24; 21:25; 25:15; 22:25; 14:16); jaunių merginų grupėje – „Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija“ – „Pranciškonų gimnazija-I“ – 3:1 (25:23; 28:26; 15:25; 25:12); „Pranciškonų gimnazija-II“ – „Darbėnų gimnazija“ – 3:0 (25:21; 25:11; 25:21); „Salantų gimnazija“ – „Vydmantų gimnazija“ – 3:0 (25:11; 25:21; 25:11); pusfinalis – II v. „Darbėnų gimnazija“ – III v. „Pranciškonų gimnazija-II“ – 0:3 (21:25; 11:25; 21:25); I v. „Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija“ – IV v. „Pranciškonų gimnazija-I“ – 3:1 (22:25; 26:24; 25:18; 25:19); jaunučių mergaičių grupėje – „Pranciškonų gimnazija-II“ – „Pranciškonų gimnazija-III“ – 2:3 (21:25; 25:27; 25:23; 25:12; 15:18).

Toliau tęsiasi Kretingos rajono veteranų krepšinio pirmenybės. „Stafs“ komanda dėl užtikrinto I kėlinio (29:3) 79:64 nugalėjo „Žemaičius“ (Algirdas Mockus – 16, Ramūnas Gendvilas ir Arvydas Kmita – po 15; Raimonas Bočkus – 20, Nerijus Urbonas – 12). Daugkartinis čempionas Salantų „Granitas“ 74:65 palaužė „Viruso“ pasipriešinimą (Alvydas Grikpėdis – 29, Darius Bručkus – 13; Darius Kontrimas ir Laimonas Serapinas – po 12). Salantiškiai II ture nemažino apsukų ir 99:79 nugalėjo ir „Buivolus“ (Daivydas Kura – 29, Alvydas Grikpėdis – 21; Linas Leiliunas – 27, Mantas Mizaras – 21). „Kretingalės“ komanda po intensyvios kovos iki paskutinės sekundės 56:55 palaužė „Žemaičius“ ir iškovojo pirmąją pergalę (Donatas Aniulis – 17, Donaldas Razma – 16; Nerijus Urbonas – 15, Raimonas Bočkus – 13).

Antrą pergalę pasiekė „Viruso“ komanda, 74:62 nugalėjusi „Stafs“ (Remigijus Turskis – 18, Laimonas Serapinas – 13; Giedrius Ratkus – 28, Arvydas Kmita ir Laimonas Tubutis – po 10). Kol kas veteranų pirmenybėse pirmauja Salantų „Vėjo“ komanda, paskutinį sausio vakarą 78:61 išrašę „Stafs“ dar vieną pralaimėjimą, nors žaidė be savo lyderio Alvydo Grikpėdžio (Daivydas Kura – 24, Darius Bručkus – 16; Giedrius Ratkus – 17, Laimonas Tubutis – 13).

Rajono salės futbolo pirmenybės. Ketvirtą turą tarpusavyje rungtyniavo dvi pirmenybių favoritės „SI group“ ir „Topolių“ ekipos. Iki šios dvikovos nė viena iš šių komandų nebuvo praradusios taškų. Rungtynės prasidėjo sunkiai, ir abi komandos sunkiai kūrė pavojingus epizodus prie viena kitos vartų. Pirmasis 9-ą minutę po Žybarto Ringio įvarčio į priekį išsiveržė „SI group“ kolektyvas. Kėliniui artėjant į pabaigą dviem įvarčiais atsakė „Topoliai“ ir į pertrauką išsinešė minimalią persvarą. Antroji rungtynių pusė jau visiškai priklausė „Topolių“ futbolininkams, kurie sėkmingai naudojosi varžovų klaidomis gynyboje ir, vedami puikiai atakoje rungtyniavusio ir tris įvarčius vien per antrą kėlinį įmušusio Žilvino Lukošiaus, pasiekė pergalę rezultatu 7:1.

Savąjį žaidimą po truputį atranda ir „Veltūno“ ekipa. Šį turą veltūniečiai parodė puikią gynybą ir rezultatu 5:1 įveikė kol kas pergalės džiaugsmo nepatyrusius „Aston Villos“ vyrus. Rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Edgaro Drąsučio galingu 4-u įvarčiu pasirodymu pažymėtose rungtynėse „Veltūnas“ varžovams vienintelį rungtynių įvartį leido pelnyti tik likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos.

Dar vieną nesunkią pergalę iškovojo „Palangos SC“ komanda, rezultatu 12:2 įveikusi „Slėnio“ ekipą. Abu kėlinius identišku rezultatu 6:1 laimėję palangiškiai kol kas yra pasiekę tris pergales prieš apatinėje lentelės pusėje esančias ekipas.

Trečiąją pergalę į savo taupyklę įsirašė ir kartu trečią pralaimėjimą varžovams išrašė SK „Paupis“ komanda, parodžiusi gerą žaidimą abiejose aikštės pusėse ir rezultatu 7:2 įveikusi „Minijos“ FA“ jaunimą. Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje dominavę „Paupio“ futbolininkai sumušė savo varžovams 7 įvarčius be atsako ir tik rungtynėms besibaigiant dviem įvarčiais atsakę „Minijos“ FA“ vaikinai išvengė pralaimėjimo sausu rezultatu.

„Topoliai“ – „SI group“ – 7:1 (2:1: Žilvinas Lukošius – 4, Edvinas Girdenis, Dovydas Macius, Darius Grigaitis – po 1; Žybartas Ringys – 1); „Veltūnas“ – „Aston Villa“ – 5:1 (3:0; Edgaras Drąsutis – 4, Vilius Kazlauskas – 1; Irmantas Medutis – 1); „Palangos SC“ – „Slėnis“ – 12:2 (6:1; Rokas Labenskis – 3, Dovydas Zubavičius, Augustas Stonkus, Merūnas Stelmokas – po 2, Mantas Virvičius, Ervinas Biriukovas, Erikas Sebeckis – po 1; Edgaras Dobrovolskis, Marius Alšauskis – po 1); SK „Paupis“ – „Minijos FA“ – 7:2 (3:0; Mantas Gedutis – 3, Matas Keblys, Deividas Pipiras – po 2; Aleksas Pipiras – 2).

Rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Drąsutis – 12 („Veltūnas“), Rokas Labenskis – 9 („SC Palanga“); Vilius Kazlauskas („Veltūnas“) ir Matas Keblys (SK „Paupis“) – po 7.