Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Iš rungtynių protokolų

• Iš policijos suvestinių
  • 2024-02-09

Rajono moterų tinklinio pirmenybių susitikimų rezultatai: „Skuodo KKSC“ – „Vakarė" – 1:3 (18:25; 25:19; 16:25; 11:25); „Skuodo KKSC“ – „Pranciškonų gimnazija“ – 3:0 (25:10; 25:22; 25:18); SK „Darba“ – SK „Kūlupėnai“ – 0:3 (17:25; 8:25; 21:25).

Rajono salės futbolo pirmenybės. Penktame ture netrūko netikėtų rezultatų. Po labai prasto pasirodymo praėjusį turą pergalę pasiekė „Slėnio“ futbolininkai. Jie už savotišką atsipalaidavimą skaudžiai nubaudė „Paupio“ komandą. Puikų užsivedimą nuo pirmųjų susitikimo minučių demonstravę „Slėnio“ atstovai per pirmąsias 10 minučių varžovams sumušė 5 įvarčius be atsako. Antrą kėlinį „Paupio“ ekipa kiek sušvelnino atsilikimą, bet teigiamam rezultatui to neužteko ir teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 3:9.

Lengvą pergalę iškovojo „Aston Villos“ komanda, įveikusi kol kas be pergalių esančius „Minijos“ FA B“ jaunuolius. Rungtynėse, kuriose abi komandos nepersistengė gynyboje, iš viso buvo pasiekti net 22 įvarčiai, o galutinis rezultatas – 15:7 „Aston Villos“ naudai.

Dar tris taškus į savo taupyklę pridėjo „SI group“ ekipa, rezultatu 6:2 įveikusi „Minijos“ FA“ komandą. Jau per pirmą kėlinį „SI group“ futbolininkai susikrovė 5 įvarčių persvarą ir tik antro kėlinio varžovams leido ją kiek sumažinti.

Paskutinėse šio turo rungtynėse žiūrovai išvydo tikrai gražią dviejų lygių ir be pralaimėjimų rungtyniavusių „Palangos SC“ ir „Topolių“ ekipų kovą. Po lygaus pirmojo kėlinio antrą kėlinį išryškėjo „Palangos SC“ jaunimo persvara, kurią jie pavertė dviem įvarčiais ir pasiekė pergalę rezultatu 4:2.

Rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Drąsutis – 12 („Veltūnas“), Rokas Labenskis – 11 („SC Palanga“), Žilvinas Lukošius („Topoliai“) ir Matas Baltmiškis „(Minijos“ FA B“) – po 8.