Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

ATLANTAS – MINIJA 2:0 (0:0)

LFF I lygoje sekmadienį Klaipėdoje tarpusavyje rungtyniavo Klaipėdos „Atlantas“ ir Kretingos „Minija“. Atkaklioje pirmojo kėlinio kovoje abi komandos turėjo galimybių išsiveržti į priekį, bet taip ir liko nepasižymėjusios.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiams pavyko įrodyti savo pranašumą šiose rungtynėse - 52-ąją rungtynių minutę pirmąjį įvartį įmušė Vytautas Laurinaitis, o rungtynėms baigiantis 87 min. pasižymėjo Ernestas Razonas.

Šias rungtynes pralaimėjusi 0:2, „Minija“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą, o „Atlantas“ džiaugėsi iškovota pirmąja pergale pirmenybėse.

Rungtynes „Minijai“ teko pradėti be vieno gynybos „ramsčio“ Audriaus Tolio, kuris buvo pašalintas iš aikštės praeitose rungtynėse su „Vidzgiriu“. Jo vietą startinėje vidurio gynėjo pozicijoje užėmė Julius Mockus.

Rungtynių pradžia prasidėjo didele sparta ir tik gan stiprus vėjas kiek kliudė komandoms pademonstruoti savo susižaidimą. Įsimintiniausias „Minijos“ puolimo momentas pirmajame kėlinyje - kai puolėjas Nerijus Kosmakovas gavo perdavimą į atakos smaigalį, tačiau Nerijui smūgiu į vartus nepavyko įveikti paskutinės kliūties – „Atlanto“ vartininko Arno Lekevičiaus.

„Atlanto“ pavojingiausią momentą sukūrė gynėjas Karolis Atutis, kuris atkovojęs atšokusį kamuolį įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Tik šiek tiek virš vartų „devyniukės“ praskriejęs kamuolys išlėkė už aikštės ribų.

Antrajame kėlinyje vaizdas iš esmės nepasikeitė. Didžiąją laiko dalį kamuolį kontroliavo „Atlanto“ žaidėjai, o kretingiškiai atsakydavo kontratakomis. Aktyvesnis klaipėdiečių žaidimas netruko duoti „vaisių“ – buvo uždirbtas baudos smūgis iš maždaug 25 metrų, po kurio kamuolys atsitrenkė į „Minijos“ vartų skersinį, o kovą dėl kamuolio laimėjęs klaipėdietis Vytautas Laurinaitis pakartotiniu smūgiu iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į „Minijos“ vartus.

Kretingiškiams per antrąjį kėlinį kažko labai įsimintino sukurti nepavyko, o „Atlantas“ rungtynėms baigiantis tiksliu Ernesto Razono smūgiu užtvirtino savo pimąją pergalę (2:0).

Rungtynių statistika:

“Atlantas“ (Klaipėda) – „Minija“ (Kretinga) - 2:0 (0:0). Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 420 žiūrovų.

„Minijos“ sudėtis: Dainius Staponas, Andrius Piekus, Julius Mockus, Mantas Mažionis, Stasys Brazauskas, Marsel Balasanov, Gediminas Žilys (Mindaugas Šoblinskas), Andrius Paulauskas (Artūras Kurbangalijevas), Stasys Vyšniauskas (Ramūnas Grikšas), Germanas Vaniuchinas, Nerijus Kosmakov.

Įvarčiai: 52 min. V.Laurinaitis, 87 min. E.Razonas („Atlantas“). Įspėjimai: 42 min. K.Atutis („Atlantas“); 59 min. A.Paulauskas, 69 min. M.Balasanov („Minija“).

Kitas rungtynes „Minija“ žais Kretingoje. Gegužės 22 d. 15 val. į Kretingą atvyksta daugkartinis Lietuvos čempionas FBK „Kaunas“.