Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Badmintonininkų startai

• Sportas
  • 2010-05-28

Praėjusį savaitgalį Kretingos sporto klubo “Žalgiris” badmintonininkai dalyvavo net dvejose varžybose. Jauniausi klubo žaidėjai Klaipėdoje rungtyniavo Žemaitijos taurės varžybose. U-13 amžiaus grupėje mišrių dvejetų varžybose Aušra Kaulickytė su raseiniškiu Karoliu Eimutaičiu iškovojo pirmąją vietą.

U-15 amžiaus grupėje vaikinų vienetų varžybose Ernestas Dima pelnė bronzos apdovanojimą, jo brolis Giedrius liko VI vietoje. Vaikinų dvejetų grupėje broliai Dimos iškovojo antrąją vietą. Mišrių dvejetų grupėje G.Dima su klaipėdiete Gabija Narvilaite vėl pelnė sidabrą. Ernestas su vilniete Vaiva Žymantaite liko V vietoje.

Vyresnieji badmintonininkai dalyvavo “Kauno Grand Prix-2010” V turo pajėgiausios A grupės varžybose. Šiose varžybose kretingiškiai pelnė du aukso ir vieną sidabro medalius. Vienetų vaikinų grupės finale susitiko du kretingiškiai Edgaras Slušnys ir Saulius Šaltmeris. Pergalę po atkaklios kovos 2:1 (12:21; 21:12; 21:11) išplėšė Edgaras. XI vietą užėmė Lukas Kontrimas, XII – Edvinas Jokubauskas.

Vaikinų dvejetų varžybose Edgaras su Sauliumi laimėjo I vietą. Lukas su Edvinu užėmė VI vietą.