„Mildos“ rankose – sidabrinė pergalė

• Dovilė SIMAITYTĖ
  • Sportas
  • 2010-09-07

Po šeštadienį Kretingos motodrome įvykusios įnirtingos kovos motobolo komanda „Milda“ šventė dvigubą pergalę. Rezultatu 3:2 įveikę komandą PEM iš Luninec, kretingiškiai antrus metus iš eilės gali džiaugtis iškovoję II vietą Atvirajame Baltarusijos motobolo čempionate.

Pergalės proga žaidėjus šampanu aplaistė ištikimieji fanai.

„Tai buvo lemiamos varžybos, todėl prieš joms prasidedant sakiau žaidėjams: mirti-atsikelti, bet turime nugalėti. Džiaugiuosi, kad vyrai buvo nusiteikę karingai ir įvykdė šią užduotį“,- po rungtynių su Luninec komanda sakė „Mildos“ treneris Vaclovas Brazdeikis.

Per rungtynes svečiuose mūsiškiams sekėsi prasčiau – Luninec komanda PEM buvo laimėjusi rezultatu 3:1. Jei „Milda“ būtų pralaimėjusi ir šįkart, žaidžiant namuose, galutinėje čempionato turnyro lentelėje ji būtų smuktelėjusi į III vietą.

Luninec komanda, kurios profesionaliems žaidėjams už pergales atsilyginama didesniu uždarbiu, per paskutiniąsias rungtynes kretingiškiams lengvai nepasidavė. Visą varžybų laiką priešininkės komandos ėjo koja kojon.

Pirmajam kėliniui pasibaigus lygiosiomis 1:1, „Milda“ į priekį išsiveržė per antrąjį kėlinį, kai kamuolį į priešininkų vartus įmušė Renatas Žiubrys. Dar po vieną įvartį kiekviena komanda užsidirbo per paskutinįjį – trečiąjį – kėlinį. Šįkart, kaip ir rungtynių pradžioje, taikliu įvarčiu pasižymėjo Mantas Večerskis.

Per trečiąjį kėlinį už nesportinį elgesį 2 min. iš aikštės buvo pašalintas vienas „Luninec“ komandos žaidėjas. Jis nuspyrė kamuolį, kurį teisėjai perdavė „Mildos“ komandai 16 metrų baudiniui įmušti.

Po šių rungtynių fanų šampanu aplaistyti „Mildos“ žaidėjai čempionato trofėjais – II vietos taurėmis ir prizais – galės pasidžiaugti tik po mėnesio. Tuomet „Mildos“ treneris V.Brazdeikis vyks į Minską, kur bus susumuoti visi rungtynių rezultatai ir oficialiai paskelbiami nugalėtojai. Nors dar sužaistos ne visos čempionato rungtynės, tačiau jau dabar aišku, kad I vieta atiteks Baltarusijos komandai – Luninec PEM, o III vieta – Pinsko „Avtomobilist“. Ši komanda net aštuonerius metus džiaugdavosi čempionato nugalėtojo šlove.

„Šių metų sezonas buvo sunkesnis negu pernykštis. Laimėti yra sunku, bet išsaugoti poziciją – dar sunkiau“,- sakė V.Brazdeikis.

Šį sezoną rezultatyviausias „Mildos“ žaidėjas buvo komandos kapitonas Renatas Žiubrys. Jis šiuo metu užima ir II vietą visų čempionato komandų rezultatyviausių žaidėjų suvestinėje.

Treneris įsitikinęs, kad prie „Mildos“ triumfo – komanda savoje aikštėje laimėjo visas rungtynes – yra prisidėję ne tik motobolui atsidavę žaidėjai, komandos mechanikas Kazimieras Knieža, bet ir juos palaikantys šeimų nariai, artimieji bei ištikimieji fanai.

Komanda „Milda“ yra dėkinga savo rėmėjams – Kretingos rajono savivaldybės vadovams, degalinei „Milda“, bendrovėms „Kretingos maistas“, „Varkojis ir Ko“, „Okreta“, „Vara“, „Stakreta“, „Juozo alus“, „Mano baldai“, „Medis“, „Smagratis“, „Vienkiemis“, „Vudva“, „Kretingos žvėrininkystės ūkis“, „Autoratas“, „EG kompiuteriai“, „Vėjų spektras“. Žaidėjų sveikata rūpinosi Klaipėdos universitetinė ligoninė ir Palangos reabilitacijos ligoninė.

Šį sezoną „Mildos“ garbę gynė: vartininkai Raimondas Alseika ir Audrius Paulauskas, žaidėjai Renatas Žiubrys, Virginijus Mikaločius, Mantas Večerskis, Egidijus Knieža, Stasys Večerskis, Eduardas Steckis, Aivaras Večerskis.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas