Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Kretingos sporto klubas “Žalgiris” antrą kartą surengė badmintono turnyrą, kuriuo pagerbė vieną iš badmintono Kretingos rajone propaguotojų, jau mirusį Kęstutį Žilį.

Turnyro dalyviai iš Kauno, Klaipėdos, Tauragės ir Kretingos rungtyniavo dviejose amžiaus grupėse – suaugusiųjų ir veteranų – dvejetų varžybose.

Suaugusiųjų grupėje finale susitiko kretingiškiai Edgaras Slušnys ir Saulius Šaltmeris bei klaipėdiečiai Donatas Narvilas ir Vaidotas Vitkauskas. Abiejose tinklo pusėse rungtyniavo žinomi Lietuvoje badmintonininkai: Edgaras ir Donatas – vieni stipriausių žaidėjų Lietuvoje. Permainingą ir kovingą dvikovą 2:1 (17:21; 21:12; 21:19) laimėjo šeimininkai. Trečiąją vietą laimėjo kauniečiai Šarūnas Atkočiūnas ir Arūnas Petkevičius, kurie mažajame finale 2:1 (21:15; 19:21; 21:15) įveikė kretingiškius Rolandą Juknevičių ir Arnoldą Slušnį.

Veteranų grupėje pagrindinį prizą taip pat iškovojo šeimininkai. Kovodami dėl pirmos vietos Nikolajus Gnedojus su Sauliumi Rukša 2:0 (21:17; 21:13) nugalėjo tauragiškių Vilmanto Liorančo ir Jono Šilerio dvejetą. Dėl bronzos susikovė kretingiškiai Algimantas Maziliauskas ir Valdas Stankus bei Alvydas Šaltmeris ir Raimondas Ubis. Pajėgesni buvo pirmieji, nugalėję 2:1 (25:23; 14:21; 21:19).