Vasario 8 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai tęsia „7bet-NKL“ II etapo kovas ir namuose 84:79 (26:19; 26:25; 15:21; 17:14) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (7 pergalės, 25 pralaimėjimai). Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Kretingos“ krepšininkai II kėlinį įgijo 14 taškų pranašumą – 46:32, bet IV kėlinį varžovams pavyko „sugrįžti“ į rungtynes ir po Gabrieliaus Mažeikos tritaškio komandas skyrė tik taškas – 80:79. Po „Kretingos“ komandos minutės pertraukėlės šeimininkai nepataikė iš toli, o varžovų atakoje Laurynas Mikalauskas pažeidė trijų sekundžių taisyklę, kretingiškiai taip pat nesėkmingai išmetė kamuolį iš užribio, bet Deivydas Anužis taip pat prarado kamuolį. Prie baudų metimo linijos stojęs Ernestas Bružas neklydo, kitoje aikštės pusėje mestas varžovų tritaškis nepalietė lanko, o pergalę baudų metimais įtvirtino Justas Žiubrys.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mantas Ruikis (6/8 dvitaškiai, 5/5 baudos) – 20, Justas Žiubrys (4/6 tritaškiai) – 17, Ernestas Bružas – 12, Mindaugas Stašys (7/8 baudos) – 9, Edgaras Danys, Rytis Zabita ir Modestas Jurkaitis (6 atk. kamuoliai) – po 6, Edvinas Alunderis (10 atk. kamuolių, 4 blokai, 17 naud. balai) – 4, Roberts Dembskis ir Nojus Pabrieža – po 2.

Vasario 10 d. kretingiškiai dar kartą išbandė jėgas su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis”, bet šį kartą neprilygo varžovams 84:96 (17:23; 16:34; 27:22; 24:17). Gerokai sėkmingiau rungtynes pradėję uostamiesčio krepšininkai baigiantis II kėliniui įgijo 23 taškų persvarą – 48:25. Įpusėjus III kėliniui kretingiškiams buvo pavykę sušvelninti skirtumą iki vienženklio (25 min. 60:51), bet iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko susigrąžinti solidesnį pranašumą – 79:60. Ketvirtą kėlinį uostamiesčio komanda įgijo rekordinį pranašumą 89:62, kurį kretingiškiams pavyko aptirpdyti tik baigiantis rungtynių laikui.

Kretingos „Kretinga“: Mantas Ruikis (4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) – 21, Mindaugas Stašys (7/7 baudos, 5 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) – 14, Rytis Zabita (7/10 baudos, 14 atk. kamuolių, 30 naud. balų) – 13, Edvinas Alunderis (7 atk. kamuoliai) ir Nojus Pabrieža (6 atk. kam.) – po 8, Edgaras Danys (4 per. kamuoliai) ir Modestas Jurkaitis – po 5, Roberts Dembskis ir Justas Žiubrys – po 4, Tautvydas Rudys – 2.

Likus žaisti 5 turus kretingiškiai su 13 pergalių ir 20 pralaimėjimų žengia X turnyrinės lentelės vietoje.

Savaitgalį „Kretingos“ komanda sužais tik vieneriais rungtynes vasario 17 d. išvykoje su turnyrinės lentelės kaimynais Kauno rajono „Atletu“ (13 pergalių, 20 pralaimėjimų).