Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Plaukimo varžyboms pasibaigus plaukikus pasveikino rajono vicemerė Vaida Jakumienė (centre) bei Kultūros ir sporto skyriaus specialistas Erikas Žiubrys (stovi pirmas iš dešinės).

Rajono Kultūros ir sporto skyriaus pastangomis Kretingoje pirmą kartą įvyko plaukimo varžybos, kurios buvo surengtos naujai pastatytame Kretingos sporto centro baseine. Nors dalyvių ir nebuvo labai gausiai, ne vienas jų prasitarė, kad tokių varžybų pageidautų ir ateityje.

„Viskas pasisekė puikiai, dalyvių atsiliepimai tikrai geri, plaukikai klausinėjo, ar ketiname tokias varžybas rengti ateityje – jų manymu, per metus galėtų būti rengiamos ir dvejos plaukimo varžybos“, – Kultūros ir sporto skyriaus specialistas Erikas Žiubrys teigė, kad Kretingoje, ko gero, užsimezgė nauja tradicija, kuri gali sutelkti ir daugiau dalyvių.

Moterų grupėje nuo 18 iki 45 metų 25 m distanciją pasiryžo įveikti 5 dalyvės, iš kurių I v. iškovojo Evelina Diržiuvienė, antra buvo Monika Poškienė, III v. užėmė Oksana Omelčenko. Lygiai tokia pat tvarka šios plaukikės išsirikiavo ir po 50 m distancijos, kurioje varžėsi 6 moterys.

Moterų grupėje per 46 metus 25 m distancijoje varžėsi 4, 50 m distancijoje – 5 plaukikės. Trumpojoje distancijoje I v. iškovojo Fausta Jucaitienė, kuri nugalėjo ir 50 m distancijoje, II v. – Vilma Plačakienė, III v. – Lolita Zemlienė. 50 m distancijoje antra buvo Ilona Songailienė, III v. – V. Plačakienė.

Vyrų 18–45 metų amžiaus grupėje 25 m distancijoje varžėsi 8, 50 m – 9 vyrai. Pirmą vietą abiejose distancijose iškovojo Edvinas Česnakas, II v. – Mantas Elzbergas, tačiau 25 m distancijoje III v. užėmė Martynas Meiliulis, 50 m – Vytautas Baltmiškis.

Vyrų amžiaus grupėje per 46 metus 25 m distanciją įveikė 5, 50 m – 6 plaukikai. Abi distancijas greičiausiai nuplaukė Gediminas Raudonis, 25 m distancijoje antras buvo Steponas Baltuonis, trečias – Alvaidas Lukauskas. 50 m distanciją antras nuplaukė Romaldas Jucaitis, trečias – S. Baltuonis.

Tarp 5-ių komandų I v. iškovojo M. Elzbergas, M. Poškienė, E. Diržiuvienė; II v. – O. Omelčenko, I. Songailienė, E. Česnakas; III v. – V. Baltmiškis, Marius Staponkus, V. Plačakienė.