Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Mūsų kraštiečio Romualdo Beniušio (priekyje antras iš kairės) įsteigtas prizas už 100-ąjį tašką, pelnytą Kretingos sporto centre, atiteko „Kretingos“ legionieriui iš Latvijos Roberts Dembskiui (trečias iš kairės).

Vasario 29 d. Kretingos „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, namų aikštėje Kretingos sporto centre 89:74 (20:23; 26:10; 26:20; 17:21) be didesnio vargo nugalėjo Vilniaus „Rytą-II“ (12 pergalių, 26 pralaimėjimai).

„Kretingos“ komanda šiose rungtynėse pralaimėjo tik I kėlinį, o vėliau persvėrė rezultatą ir neleido varžovams net pasvajoti apie pergalę. Šiose rungtynėse šeimininkams taškus pelnė visi aikštėje pasirodę žaidėjai, o 18-metis Justas Žiubrys tolimais metimais „žudęs“ varžovų gynybą ir surinkęs 21 tašką sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes „7bet-NKL“.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Justas Žiubrys (5/11 tritaškiai) – 21, Mantas Ruikis (5/9 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) – 13, Mindaugas Stašys (5 rez. perdavimai) – 12, Rytis Zabita (5/9 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 14 naud. balų) ir Nojus Pabrieža (4/6 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 19 naud. balų) – po 11, Edgaras Danys 7, Ernestas Bružas (5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 10 naud. balų) – 5, Edvinas Alunderis ir Tautvydas Rudys – po 3, Eisvydas Petkus – 2, Modestas Jurkaitis (4 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 7 naud. balai) – 1.

Kovo 2 d. kretingiškiai užbaigė antrą „7bet-NKL“ etapą išvykoje 89:67 (15:11; 27:20; 14:20; 33;16) nugalėję paskutinėje vietoje likusią „Šilutę“ (10 pergalių, 28 pralaimėjimai). Kretingiškiai į priekį išsiveržė nuo pat rungtynių pradžios ir nė karto neleido varžovams persverti rezultato. Prieš ketvirtą kėlinį kretingiškiai turėjo 5 taškų persvarą (61:56), bet Nojus Pabrieža kėlinį atidarė dėjimu, Justas Žiubrys pelnė 8 taškus iš eilės, ir „Kretinga“ neleido suabejoti savo pranašumu. Jau anksčiau X turnyrinės lentelės vietą užsitikrinę „Kretingos“ krepšininkai šį sezoną pasiekė 16 pergalių ir patyrė 22 nesėkmes.

Kretingos „Kretinga“: Nojus Pabrieža (6/10 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių, 3 blokai, 26 naud. balai) – 16, Justas Žiubrys (4/8 tritaškiai) – 15, Mantas Ruikis (5/7 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) – 13, Modestas Jurkaitis – 9, Rytis Zabita (5/6 baudos, 6 atk. kamuoliai) ir Edvinas Alunderis (13 atk. kamuolių, 20 naud. balų) – po 7, Mindaugas Stašys ir Ernestas Bružas – po 5, Roberts Dembskis – 4, Tautvydas Rudys – 2.

Aštuntfinalyje „Kretingos“ komandos laukia Kauno „Žalgirio-II“ barjeras, serijoje iki dviejų pergalių pirmos rungtynės bus žaidžiamos kovo 7 d. išvykoje, antras mačas įvyks kovo 9 d. 16 val. Kretingos sporto centre, o lemiamos rungtynės, jei prireiktų, – kovo 11 d. 18 val. išvykoje. Su Kauno „Žalgirio-II“ komanda kretingiškiai žaidė atidarymo rungtynes ir jose 98:77 pajėgesni buvo varžovai, išvykoje mūsų krepšininkai atsirevanšavo 75:71.