Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kovo 23 d. Kretingos vyrų futbolo komanda „Minija“, treniruojama Tjago Bonfim, žaidė TOPsport I lygos III turo rungtynes su Vilniaus BFA komanda ir jai pralaimėjo 0:1.

Pirmas kėlinys abiem komandoms buvo blankus, įsiminė tik 44-ą min. Pierre Okende atliktas smūgis galva, bet vartininkas jį atrėmė. Po pertraukos 48-ą min. pavojingą momentą turėjo legionierius iš Japonijos Kohei Yoshida, bet iš kelių metrų smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. 64-ą minutę kilo dar vienas pavojingas epizodas prie varžovų vartų, bet P. Okende pritrūko tikslumo, ir kamuolys vėl skriejo virš vartų. 69-ą minutę varžovai sukūrė puikią kombinaciją, per kurią po keitimo išėjęs Nedas Garbaliauskas iššoko vienas prieš vartininką Rostyslav’ą Bielov’ą ir išvedė savo komandą į priekį 1:0. 72-ą minutę „Minija“ liko žaisti mažuma, nes Nark Junior de Miranda prieš save išvydo antrą geltoną kortelę. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė, ir „Minija“ antrą kartą šį sezoną namuose pradžiuginti savo gerbėjų pergale nesugebėjo. Sužaidus tris turus su 3 taškais mūsų miesto reprezentacinė komanda dalijasi VIII–X vietas turnyrinės lentelės vietomis.

Artimiausias rungtynes Kretingos „Minija“ žais išvykoje kovo 30 d. su Panevėžio „Ekranu“.

Kretingos „Minija“: Rostyslav Bielov, Ernestas Mockus (kapitonas), Gabriel Glugovskis, Deividas Šiuša, Mantas Gedutis (80 min. Leonardo Glugovskis), Bekaye Diawara, Deivdas Pipiras (80 min. Aidas Pipiras), (68 min. L. Glugovskis), Nark Junior de Miranda (83 min. pašalintas už antra geltoną kortelę), Kohei Yoshida, Pierre Okende (72 min. S. Tobi), Matas Keblys.