Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

MINIJA – ATLANTAS - 0:2 (0:1)

Kretingos “Minija”, rungtyniaudama savoje aikštėje, turėjo pripažinti Klaipėdos “Atlanto” pergalę tokiu pačiu rezultatu 0:2, kaip ir pirmojo rato dvikovoje Klaipėdoje. Nors kretingiškiai pirmojo kėlinio metu nė kiek nenusileido varžovams, kurdami pavojingus momentus, vis gi varžovams pavyko išsiveržti į priekį pačioje, kai po perdavimo į baudos aikštelę, į vartų “devyniukę” galva kamuolį nukreipė Karolis Atutis. Net ir po pertraukos jautėsi, kad tas praleistas įvartis išmušė kretingiškius iš vėžių, o klaipėdiečiai, pasinaudoję dar viena “Minijos” klaida, po Ernesto Razono įvarčio padvigubino savo persvarą.

Rungtynių eiga.

Po keleto pralaimėjimų iš eilės ir dėl nedžiuginančios vietos turnyrinėje lentelėje Klaipėdos „Atlantas“ į Kretingą atvyko nusiteikęs žūtbūtinei pergalei. Tačiau kretingiškiai savoje aikštėje net nesiruošė leisti varžovams „šeimininkauti“ ir patys vis dažniau rengdavo atakas „Atlanto“ vartų link.

O įvartis krito gan netikėtai – jau atrodė, kad komandos baigs kėlinį be įvarčių, tačiau „Atlanto“ žaidėjai po kretingiškių pražangos beveik prie vidurio linijos, tolimu perdavimu pasiuntė kamuolį į kretingiškių baudos aikštelę, kur visus aplenkęs Karolis Atutis, kyštelėjęs galvą, nukreipė kamuolį į vartų „devyniukę“. Iškart po to sekė teisėjo švilpukas ir komandos išsiskirstė pertraukai, „Atlantui“ pirmaujant 1:0.

Po pertraukos kretingiškiai atrodė lyg išmušti iš vėžių ir žaidimas tapo labiau padrikas negu organizuotas.

Įsibėgėjus antram kėliniui klaipėdiečiai surengė ataką dešiniuoju kraštu, kur buvo bent keli jų žaidėjai, tačiau netrukus sekė perdavimas į kairę aikštės pusę, kur niekieno nedengiamas Ernestas Razonas pasiuntė kamuolį į „Minijos“ vartus (0:2).

Likęs rungtynių pusvalandis buvo gan blankus – nei kretingiškiams sekėsi kurti ką nors pavojingo, nei klaipėdiečiai strimgalviais veržėsi į puolimą. Iš „Minijos“ labiau įsiminė pavojingas ir klastingas Germano Vaniuchino smūgis „Atlanto“ vartų link, kai kamuolys praskriejo visai greta vartų „devyniukės“.

Tad pralaimėję šias rungtynes kretingiškiai patyrė antrąjį pralaimėjimą savoje aikštėje šių metų pirmenybėse bei tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės per pastaruosius du savaitgalius.

Rungtynių statistika:

“Minija“ (Kretinga) – „Atlantas“ (Klaipėda) - 0:2 (0:1)

Teisėjas S.Slyva (Kaunas), 520 žiūrovų

”Minijos” sudėtis:

Dainius Staponas, Audrius Tolis, Andrius Piekus, Jurijus Kurbangalijevas, Mantas Mažionis (60 min. Ramūnas Grikšas), Gediminas Žilys, Artūras Kurbangalijevas (72 min. Tomas Vainora), Andrius Paulauskas (83 min. Stasys Brazauskas), Stasys Vyšniauskas (46 min. Mindaugas Šoblinskas), Marsel Balasanov (65 min. Karolis Norvilas), Germanas Vaniuchinas.

Įvarčiai:

45 min. Karolis Atutis (0:1), 59 min. Ernestas Razonas (0:2).

Įspėjimai:

76 min. Andrius Paulauskas („Minija“); 29 min. Dmitrij Šiškin, 90 min. Karolis Atutis („Atlantas“).

Kitas rungtynes “Minija” žais Kretingoje rugpjūčio 10 d. 18.30 val. su Vilniaus „Granitu“. Tai bus LFF taurės varžybų IV-ojo etapo rungtynės.